Skúsenosti s používaním Variconis

Inna z Belehradu sa delí o svoje skúsenosti s používaním Variconisu

Skúsenosti s gélom Variconis

Moje skúsenosti s používaním gélu Variconis na liečbu kŕčových žíl môžu niekomu pomôcť vyhnúť sa dlhému hľadaniu skutočne účinného lieku. Je dobre známe, že pri kŕčových žilách v počiatočných štádiách je indikované použitie lokálnych mastí alebo gélov. Tu len uvedené podporované prostriedky nie sú rovnaké, a kým mi nebolo odporúčané použiť tento gél, vyskúšal som mnoho ďalších neúčinných možností.

Tento gél na ošetrenie kŕčových žíl robí svoju prácu! Takže nepríjemné príznaky - ťažkosti, ťažkosti v nohách a neustále pocity opuchy - zmizli takmer okamžite. Je len dôležité pamätať na to, ako správne používať zloženie. Naneste tenkú vrstvu na čistú pokožku, rovnomerne ju rozdeľte a nechajte pôsobiť asi 6 hodín. Takže som si v noci a ráno po sprche pretrela problémové partie. Po 6 týždňoch aplikácie sa prominentné vaskulárne „vzory“ citeľne zbledli. Lekár hovorí, že gél ma doslova zachránil pred komplikáciami a možno aj pred cievnymi operáciami.

Výsledok ma veľmi teší. Nemusím sa koniec koncov obávať možných následkov kŕčových žíl. Po ošetrení môžem opäť nosiť topánky na vysokých opätkoch bez pocitu únavy a opuchu nôh.Výsledok liečby gélom VariconisKvôli pavúkovým žilám, ktoré sa objavili, som sa obával, že ich niekto uvidí, takže šaty boli uložené iba v skrini. Teraz sa vrátili k môjmu obvyklému obrazu. A veľmi sa z toho teším!

Teraz, kedykoľvek sa priatelia podelia o svoje problémy s nohami, vždy im odporúčam Variconis. Nakoniec to naozaj funguje. Osobne overené!